Ekim 24 2014 09:43:43
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Haber Kategorileri
· Forum
· Web Linkleri
· Resim Galerisi
· İletişim
· Arama
· Resim Galerimiz
Fair Play
Resimler
BU SİTEDE SIGARA İÇİLMEZ
Prof.Dr.Yaşar Sevim
YAŞAR SEVİM'İN ARDINDAN
Hentbol Yayınları
Hentbol
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 405
· En Yeni Üye: bekirargun
UYDUDAN HENTBOL
UYDUDAN HENTBOL PROGRAMLARI
ANTRENÖR DERNEĞİ
HENTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ
Desteklediklerimiz
Medyadaki gözünüz

BALIKADAM.ORG

PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİSİ

TAYYARHOCA.COM

Mersin Hentbol İl temsilciliği

ADANA HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

Eskişehir Hentbol İl temsilciliği

Doping Kont.Mrk.
TÜRKİYE DOPİNG KONTROL MERKEZİ
Değişenler..
BİLGİ BANKASI
 • Neden Hentbol.NET
 • Uar. Spor Kuruluşları
 • Olimpiyatlar''da Hent.
 • Dünya Şamp.-Erkekler
 • Dünya Şamp.-Bayanlar
 • Avrupa Şamp.-Erkekler
 • Avrupa Şamp.-Bayan
 • Avrupa Kupaları
 • EHF Şamp.Kulüpler
 • Hentbol''da İlkler
 • Dünden Bugüne MHK
 • Hentbol Yayınları
 • İYİ BİR HAKEMDE ..
  UNUTULMAYACAKLAR
  ÖZCAN ŞANDAĞ......MEHMET ÇAKIT......ÜMİT SÜMERTAŞ....NECDET ERÖZ.....ERGÜVEN MERKEZLİ.....RAMAZAN DEMİRCİ......GAFFAR OKKAN......MEHMET EMİN YÜCELER......HÜSEYİN MOR......FÜSUN CANAN......İSMAİL HAKKI KORKMAZ......OKTAR ELER......MEHMET ÖZTÜRK......SERDAR TOPUZ........MUSTAFA KEFKEF......FAYSAL ÇITAK......SÜLEYMAN ŞAHİN(İzmit-Hentbolcu)....ÜMRAN BOZKURT(K.Maraş-Hentbolcu)......ÜSTÜN DİNÇASLAN( Ankara-Antr)..... ALİ UZUN ..... BURCU YORGUN(İzm.Aliağa Bld.Sp.-Hentbolcu).....FATİH UYSAL.....MUHAMMET AÇICI(Bafra Antr)........İSMAİL DEMİRKUTLU(Kılıçoğlu toprak spor-Beşiktaş-Sporcu).........İLHAN DİNGEÇ (Kılıçoğlu toprak spor -Sporcu).........HAKAN İYİCİL (Kılıçoğlu Toprak Spor -Sporcu).......HAYRETTİN YURDAKUL( Kılıçoğlu Toprak Spor-İdareci)........MUSTAFA GÜVERCİN( Kılıçoğlu Toprak spor-Başkan).......AHMET YILDIZLAR (Kılıçoğlu Toprak spor-sporcu)...........KASIM ULUDAĞ (Uşak İl Hk.)........KAZIM IRNAK(Elazığ İl Hk.)........KENAN SÖNMEZ( Hatay İl Tms.)..........ATİLLA DAMLACI (Trabzon-Federasyon eski Yön.Krl.Üyesi)..........ŞEREF TUNCA (Eski federasyon Başkanı)..............ORHAN CÜRDANELİ........YAKUP ÇİCEK(14)BİNGÖL.........ŞEYHMUZ ALADAĞ(14)BİNGÖL...........PROF.DR.YAŞAR SEVİM...........DERVİŞ AKSOY (Hentbolcu-İzm.Bld.)..........FATMA CENGİZ (Hentbolcu Arcelil-İTÜ)..........METİN CİLDAM...............BEDRİ TELLİKURŞUN.............ŞAHİN GÖKTÜRK.................GÖNÜL ŞANDAĞ..............ÖZNUR ULUİŞDEN (11-Eskişehir)..................RAMAZAN TEMİZ YENİ BORNOVA SPOR KULÜBÜ HENTBOL SORUMLUSU...............ATİLLA BOSTANCIOĞLU...................ZÜRREV KESDİ.....................ONUR PINAR (Hentbolcu)........ SONER GENC (Hentbolcu- Özel İdare Spor kulubu)........SERDAR YERELİ.......BÜLENT KALKANLI (Antrenör-Sinop Eğt.S.K)........KEVSER ERMİN HENTBOLCU ESKİŞEKİR.................YAKUP DURMUŞ(09.08.2012)..............H.Tahsin ÖZDEMİR (İzmir - Tarişspor- Antrenör) ...............MAHİR ÖZATAĞAN (ANKARA CEBECİ SPOR SALONU SAĞLIK GÖREVLİSİ VE İL TEMSİLCİ YRD.SI)............. CETİN SEZGİN (zONGULDAK İL TEMS.)......... ERDOĞAN ÖZARMAN (Miili Hakem-Zonguldak)........(eksik isimler için ilginizi bekliyoruz)...
  TARIK CENGİZ'İN NE GÜNAHI VARDI...?
  Hentbol.NET'denTayfun AYDENİZ
  Hentbol.NET Editörü


  Ajansspor'da ( Muhtemelen A.A 'dan alınma ) bir haberden alıntı :

  "Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Doğan Anşin, yaptığı açıklamada, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı (THF) Bilal Eyüboğlu'nun kendilerine bayanlar kategorisinde kulüp kurmaları halinde Süper Lig'de mücadele etme hakkı tanınacağı yönünde sözü bulunduğunu anımsattı. "

  Çanakkale, önümüzdeki yıllarda Spor Organizasyonlaı için merkez konumuna geleceği düşünülürse, hentbolun bu ilde gelişimi için gereken herşeyin yapılması gerekir diye düşünüyoruz.

  AYRINTILAR HABERİN DEVAMINDADIR...
  YENİ SPOR GAZETESİ TÜRKSPOR, OKURLARIYLA BULUŞTU
  Medya'dan"Spor, sadece futbol değildir" sloganı ile yola çıkan ve içeriğinde olimpik ve amatör branşlara yer veren yeni spor gazetesi Türkspor, yayın hayatına başladı.

  Ankara merkezli gazetenin medya grup başkanlığını Arif Çelik, genel yayın yönetmenliğini Ramazan Durmuş, haber koordinatörlüklerini Yusuf Yalkın ve Turhan Kardeş, fotoğraf direktörlüğünü ise Yetkiner Mayda yapıyor.
  BU ALEMDE EKOL, BEŞİKTAŞ HENTBOL
  Konuk YazarlarSONBARİKATBEŞİKTAŞ
  www.sonbarikatbesiktas.com  Hep söyleriz... İlklerin Kulübüyüz diye... Hentbol'de de öncü kulüplerden biridir kulübümüz... Bu branşın Federasyonunun kurulmasının hemen ardından, kulüp olarak faaliyetleri arasına bu spor dalını alan ilk kulüplerden biriyiz...

  Şimdi Semtimizin orta yerinde Süleyman Seba Spor salonunda, her daim akıttıkları teri alkışladığımız, Avrupada bile zirvede görmek istediğimiz, son yıllarda Beşiktaş JK içinde en başarılı şubemiz olan Hentbol Şubemizin tarihçesine bir göz atalım, eskiden günümüze bir yolculuk yapalım istedik... Alınacak derslerle, göğsümüzü kabartan başarılarla, "nasıl örnek bir şube olunur" konusunda anlattıklarıyla, İşte Hentbol Şubemiz...

  Hentbol şubemizin kuruluş hikayesini, Vala Somalı'nın "Beşiktaş Spor Tarihi Türk Sporunda 75 Yıl" kitabından alıntılarla aktarmaya çalışalım;
  HENTBOL BAYAN MİLLİ TAKIM İSPANYA YA BOYUN EĞDİ!
  Tayyar Sümen'den TAYYAR SÜMEN-
  27 MAYIS 2010  TÜRKİYE- İSPANYA: 27-30
  İLK YARI: 14-12 Türkiye lehine.


  KAZANACAĞIMIZ MAÇI KAYBETTİK!

  Mersin’de oynanan Hentbol Bayanlar Avrupa Şampiyonası Gurup Eleme karşılaşması’nda Bayan Milli Takımımız İspanya’ya 30-27 mağlup oldu. Basit hatalarla kaybettiğimiz maçı Federasyon Başkanı Bilal Eyüboğlu, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın, Hentbol Federasyon Başkan Vekili Selahattin Beşerler, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmet Güllü, Bilge Han Çapraz ve Levent Küçükçolak da izledi.  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  HENTBOL BAYAN MİLLİ TAKIM'DA HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI !
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  26 MAYIS 2010


  BAYAN MİLLİLERDE GERİ SAYIM BAŞLADI!

  Hentbol Bayanlar Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu karşılaşmaları için bir haftadanberi Mersin’de kamp yapan millilerde geri sayım başladı. Yarın 27 Mayıs 2010 Perşembe günü saat 19:00’da Mersin Yenişehir Belediyesi Salonu’nda İspanya ile karşılaşacak olan Ay-Yıldızlı Takım hazırlıklarını tamamladı. Maçı TRT 3 canlı olarak verecek.  AYRINTILAR HABERİN DEVAMINDADIR...
  HENTBOL BAYAN MİLLİ TAKIM MERSİN'DE ENERJİ DEPOLUYOR!
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  24 MAYIS 2010


  MİLLİ HENTBOLCULAR SIKI ÇALIŞIYOR!

  Hentbol Bayanlar Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu karşılaşmaları için Mersin’de kamp yapan millilere durmak yok. Mersin Yenişehir Belediyesi Salonu’nda 27 Mayıs 2010 Perşembe günü saat 19:00’da İspanya ile karşılaşacak olan Ay-Yıldızlı takım maça günde iki antrenman yaparak sıkı bir şekilde hazırlanıyor.  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  İKİ YAZI, İKİ YANIT VE HENTBOLUN HALİ PÜR MELALİ
  İhsan DoğanİHSAN DOĞAN

  Sevgili Hentbolseverler,

  Elimize, yüzümüze bulaştırmadan bir hentbol sezonunu daha bitirdik. Ligler ve Kupalar biteli epey oldu, bekledim biraz bakalım kimse çıkıp ta “Sezonu şöyle geçirdik, böyle geçirmedik.” Diyecek mi diye, maşallah kimseden çıt yok.

  Demek ki her şey dört dörtlük geçmiş tüm sezonda, herkes görevini yapmış bilhakkın, sporcular antrenmanlarını yapmış, sahaya çıkmış, güçlerini sonuna kadar harcayıp, ellerinden geldiği kadar takımlarına yararlı olmuşlar, bütün kulüpler bayan, erkek bütün hentbolcuların maaşlarını, hak ettiklerini kuruşu kuruşuna ödemişler, kimse kimseyi mahkemeye falan vermemiş, hiçbir kulübün kapanacağı söylentileri ortalıkta dolaşmamış ki kimsede tık yok. Ne mutlu hentbola gönül veren bizlere.

  Gerçekten öyle mi Sevgili Hentbolseverler ne dersiniz?
  ESKİŞEHİR'DE YENİ YAPILANMA
  Konuk YazarlarŞükrü OYTAN

  Eskişehir'de Hentbol yeniden yapılanıyor.

  Hentbol'ün Orta Asya'sı kabul edilen iller arasında yıllarca yer alan Eskişehir'de son on yılda özellikle hakem-gözlemci-kulüp ve okul takımı sayılarında düşme,alt yapıda yaşanan erazyon sonrası iki bayan takımı ve öz verili antrenörler sayesinde ayakta durmaya çalışan,Tarık CENGİZ başkanlığında sırt çevrilen Eskişehir'de Hentbol tekrar tabana yayılarak canlandırılıyor.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...
  İSTANBUL'DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ...
  Hentbol HaberleriOniki yıldır İstanbul'da Hentbol İl Temsilciliği görevini sürdüren Eski Uluslararası Hakem ve Uluslararası Gözlemci Hakan ALTAN, 17.05.2010 tarihinde İstanbul İl Müdürlüğüne verdiği İstifa mektubu ile bu görevini sonlandırmıştır.

  Yeni İstanbul İl Temsilciliği için İhsan Esat ERULUTEKİN'in göreve getirileceği duyumu alınmıştır.

  Bu görev değişikliğinin İstanbul Hentbolu için hayırlı olmasını diler, Hakan ALTAN'a Hentbola verdiği emekler için teşekkür ederiz.
  2.GÜN KOÇFEST - ÜNİVERSİTELER HENTBOL SÜPER LİG FİNAL MAÇLARI
  Tayyar Sümen'den TAYYAR SÜMEN-
  19 MAYIS 2010


  HACETTEPE VE KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ŞAMPİYON!

  Denizli’de düzenlenen KOÇ FEST Üniversiteler Spor Oyunları içerisinde oynanan Üniversiteler Hentbol Süper Lig Bayan ve Erkekler Türkiye Şampiyonası bugün oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

  Erkekler final karşılaşmasında Ankara Hacettepe Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi’ni 39-26 mağlup edip Türkiye Şampiyonu olmanın büyük sevincini yaşadı. Final maçını kaybeden Bilgi Üniversitesi de Türkiye ikincisi olmanın onurunu yaşadı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’ni 39-23 mağlup eden Ankara Gazi Üniversitesi üçüncü olurken, İstanbul Yeditepe Üniversitesi de dördüncü sırada yer aldı.

  Bayanlarda ise İzmir Ege Üniversitesi’ni 49-34 mağlup eden Kastamonu Üniversitesi Türkiye Şampiyonu olurken, maçı kaybeden İzmir Ege Üniversitesi de ikinci olmanın sevincini yaşadılar. Üçüncülük maçında da Gazi Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ni 47-26 yenip üçüncü olurken, maçı kaybeden Dumlupınar Üniversitesi de dördüncü oldu.
  HAKAN ALTAN'A EHF'DEN GÖREV
  EHFUluslararası Gözlemcilerimizden Hakan ALTAN

  EHF tarafından 26 Mayıs 2010 Çarşamba günü saat 20:00 ' de Slovenya 'da oynanacak olan

  SLOVENYA-ALMANYA

  Büyük Bayanlar Milli Maçında delege olarak görevlendirilmiştir.

  Grub birincisini belli edecek bu karşılaşmada Hakan ALTAN'a başarılar dileriz
  1.GÜN KOÇFEST - ÜNİVERSİTELER HENTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  18 MAYIS 2010

  ÜNİVERSİTELERDE FİNALİSTLER BELLİ OLDU!

  Denizli’de düzenlenen Koç Fest Üniversiteler Spor Oyunları Oganizasyonunda oynanan Hentbol Süper Lig Eerkekler Yarı Final karşılaşmalarında İstanbul Yeditepe Üniversitesi’ni 39-36 mağlup eden İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Anakara Gazi Üniversitesi’ni 25-24 yenen Hacettepe Üniversitesi final oynama hakkını elde etti.

  Bayanlarda ise Ankara Gazi Üniversitesi’ni yenen 33-31yenen Kastamonu Üniversitesi ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ni 42-26 mağlup eden İzmir Ege Üniversitesi yarın şampiyonluk için karşılaşacaklar.

  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR...
  KOÇFEST ÜNİVERSİTE SPOR OYUNLARI!
  Tayyar Sümen'den TAYYAR SÜMEN-
  17 MAYIS 2010

  KOÇ TOPLULUĞU ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYUYOR...

  Koç Holging Kurumsal İletişim Direktörü Oya Ünlükızıl ise Koç Topluluğu'nun, Türkiye ekonomisinin beşte birine hitap ettiğine dikkat çekerek, Türkiye'nin kalkınmasında büyük bir payı bulunduğunu, ekonomik kalkınmadaki bu etkiyi sosyal alanda da sürdürmek için çeşitli organizasyonlara sponsor olduğunu ifade etti.

  Ünlükızıl, ''Koç Topluluğu, sosyal kalkınmada da taşın altına elini koyuyor. Koçfest Üniversite Spor Oyunları da bunlardan bir tanesi. Amacımız, üniversitelerde sporun gelişmesi, spor oyunlarının herkesin takip edeceği bir lig haline gelmesidir'' dedi.  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR...
  BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON
  Hentbol HaberleriErkekler Hentbol Süper Ligi Dörtlü Final Grubu'nda Beşiktaş, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni 25-24 yenerek 2009-2010 sezonunda şampiyon oldu.

  İkinciliği İzmir Büyükşehir Belediyesi , üçüncülüğü B.B. Ankaraspor ve dördüncülüğüde İstanbul Bahçeşehir Koleji kazandı
  3.GÜN- KUŞADASI- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY- OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  16 MAYIS 2010


  DOSTSPOR İLE ANKARA 06 ATERSPOR LİGDE KALDI....

  Kuşadası’nda düzenlenen Hentbol Süper Lig Play Out karşılaşmalarının 2. Etabı bugün yapılan 2 karşılaşma ile sona erdi. Dün İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu ile 28-28 berabere kalarak Süper Lig’de kalmayı garantileyen Dostspor’dan, sonra bugün de Dostspor’u 35-25 mağlup eden Ankara 06 Aterspor Süper Lig’de kalan 2. takım oldu. Ligi son iki sırada bitirip Play-Out’a gelen İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu ile Ankara Emekspor ise Süper Lig’den 1. Lige düştüler.

  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  Atatürk ve Spor
  Üye Girişi
  Kullanıcı Adı

  Parola  Henüz Üye Değil Misiniz?
  Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

  Parolanızı Mı Unuttunuz?
  Buraya Tıklayın
  İSTANBUL HENTBOL
  İSTANBUL HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
  SPORTS TV  Kim Kimdir
  HENTBOLUMUZDA KİM KİMDİR
  YAZARLAR
  Şampiyona Takvimi
  Men's EHF Euro 2012
  Europa Championship
  in Serbia

  15-27.01.2012

  Women' EHF EURO2012
  Europa Championship
  in Netherlands

  2-16.12.2012

  Fair Play Türkiye
  TMOK FAIR PLAY
  GAZETEPORT
  HENTBOL PLATFORMU
  HENTBOL GELİŞİM PLATFORMU
  HENTBOL/FACEBOOK
  Hentbol Net

  TWITTER
  İDDİAA- HENTBOL

  ..:: Hentbol.Net - Hentbolun Gerçek Adresi ::.. .


  ..:: Hentbol.NET © 2002 -2013 ::..

  Son Yenileme 17.01.2013

  Bu sitenin Düzenlemesi,Bakım ve Barındırma Hizmeti 3TMEDYA Tarafından Sağlanmaktadır.