Nisan 24 2014 10:23:34
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Haber Kategorileri
· Forum
· Web Linkleri
· Resim Galerisi
· İletişim
· Arama
· Resim Galerimiz
Fair Play
Resimler
BU SİTEDE SIGARA İÇİLMEZ
Prof.Dr.Yaşar Sevim
YAŞAR SEVİM'İN ARDINDAN
Hentbol Yayınları
Hentbol
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 405
· En Yeni Üye: bekirargun
UYDUDAN HENTBOL
UYDUDAN HENTBOL PROGRAMLARI
ANTRENÖR DERNEĞİ
HENTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ
Desteklediklerimiz
Medyadaki gözünüz

BALIKADAM.ORG

PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİSİ

TAYYARHOCA.COM

Mersin Hentbol İl temsilciliği

ADANA HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

Eskişehir Hentbol İl temsilciliği

Doping Kont.Mrk.
TÜRKİYE DOPİNG KONTROL MERKEZİ
Değişenler..
BİLGİ BANKASI
 • Neden Hentbol.NET
 • Uar. Spor Kuruluşları
 • Olimpiyatlar''da Hent.
 • Dünya Şamp.-Erkekler
 • Dünya Şamp.-Bayanlar
 • Avrupa Şamp.-Erkekler
 • Avrupa Şamp.-Bayan
 • Avrupa Kupaları
 • EHF Şamp.Kulüpler
 • Hentbol''da İlkler
 • Dünden Bugüne MHK
 • Hentbol Yayınları
 • İYİ BİR HAKEMDE ..
  UNUTULMAYACAKLAR
  ÖZCAN ŞANDAĞ......MEHMET ÇAKIT......ÜMİT SÜMERTAŞ....NECDET ERÖZ.....ERGÜVEN MERKEZLİ.....RAMAZAN DEMİRCİ......GAFFAR OKKAN......MEHMET EMİN YÜCELER......HÜSEYİN MOR......FÜSUN CANAN......İSMAİL HAKKI KORKMAZ......OKTAR ELER......MEHMET ÖZTÜRK......SERDAR TOPUZ........MUSTAFA KEFKEF......FAYSAL ÇITAK......SÜLEYMAN ŞAHİN(İzmit-Hentbolcu)....ÜMRAN BOZKURT(K.Maraş-Hentbolcu)......ÜSTÜN DİNÇASLAN( Ankara-Antr)..... ALİ UZUN ..... BURCU YORGUN(İzm.Aliağa Bld.Sp.-Hentbolcu).....FATİH UYSAL.....MUHAMMET AÇICI(Bafra Antr)........İSMAİL DEMİRKUTLU(Kılıçoğlu toprak spor-Beşiktaş-Sporcu).........İLHAN DİNGEÇ (Kılıçoğlu toprak spor -Sporcu).........HAKAN İYİCİL (Kılıçoğlu Toprak Spor -Sporcu).......HAYRETTİN YURDAKUL( Kılıçoğlu Toprak Spor-İdareci)........MUSTAFA GÜVERCİN( Kılıçoğlu Toprak spor-Başkan).......AHMET YILDIZLAR (Kılıçoğlu Toprak spor-sporcu)...........KASIM ULUDAĞ (Uşak İl Hk.)........KAZIM IRNAK(Elazığ İl Hk.)........KENAN SÖNMEZ( Hatay İl Tms.)..........ATİLLA DAMLACI (Trabzon-Federasyon eski Yön.Krl.Üyesi)..........ŞEREF TUNCA (Eski federasyon Başkanı)..............ORHAN CÜRDANELİ........YAKUP ÇİCEK(14)BİNGÖL.........ŞEYHMUZ ALADAĞ(14)BİNGÖL...........PROF.DR.YAŞAR SEVİM...........DERVİŞ AKSOY (Hentbolcu-İzm.Bld.)..........FATMA CENGİZ (Hentbolcu Arcelil-İTÜ)..........METİN CİLDAM...............BEDRİ TELLİKURŞUN.............ŞAHİN GÖKTÜRK.................GÖNÜL ŞANDAĞ..............ÖZNUR ULUİŞDEN (11-Eskişehir)..................RAMAZAN TEMİZ YENİ BORNOVA SPOR KULÜBÜ HENTBOL SORUMLUSU...............ATİLLA BOSTANCIOĞLU...................ZÜRREV KESDİ.....................ONUR PINAR (Hentbolcu)........ SONER GENC (Hentbolcu- Özel İdare Spor kulubu)........SERDAR YERELİ.......BÜLENT KALKANLI (Antrenör-Sinop Eğt.S.K)........KEVSER ERMİN HENTBOLCU ESKİŞEKİR.................YAKUP DURMUŞ(09.08.2012)..............H.Tahsin ÖZDEMİR (İzmir - Tarişspor- Antrenör) ...............MAHİR ÖZATAĞAN (ANKARA CEBECİ SPOR SALONU SAĞLIK GÖREVLİSİ VE İL TEMSİLCİ YRD.SI)............. CETİN SEZGİN (zONGULDAK İL TEMS.)......... ERDOĞAN ÖZARMAN (Miili Hakem-Zonguldak)........(eksik isimler için ilginizi bekliyoruz)...
  KOÇFEST ÜNİVERSİTE SPOR OYUNLARI!
  Tayyar Sümen'den TAYYAR SÜMEN-
  17 MAYIS 2010

  KOÇ TOPLULUĞU ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYUYOR...

  Koç Holging Kurumsal İletişim Direktörü Oya Ünlükızıl ise Koç Topluluğu'nun, Türkiye ekonomisinin beşte birine hitap ettiğine dikkat çekerek, Türkiye'nin kalkınmasında büyük bir payı bulunduğunu, ekonomik kalkınmadaki bu etkiyi sosyal alanda da sürdürmek için çeşitli organizasyonlara sponsor olduğunu ifade etti.

  Ünlükızıl, ''Koç Topluluğu, sosyal kalkınmada da taşın altına elini koyuyor. Koçfest Üniversite Spor Oyunları da bunlardan bir tanesi. Amacımız, üniversitelerde sporun gelişmesi, spor oyunlarının herkesin takip edeceği bir lig haline gelmesidir'' dedi.  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR...
  BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON
  Hentbol HaberleriErkekler Hentbol Süper Ligi Dörtlü Final Grubu'nda Beşiktaş, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni 25-24 yenerek 2009-2010 sezonunda şampiyon oldu.

  İkinciliği İzmir Büyükşehir Belediyesi , üçüncülüğü B.B. Ankaraspor ve dördüncülüğüde İstanbul Bahçeşehir Koleji kazandı
  3.GÜN- KUŞADASI- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY- OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  16 MAYIS 2010


  DOSTSPOR İLE ANKARA 06 ATERSPOR LİGDE KALDI....

  Kuşadası’nda düzenlenen Hentbol Süper Lig Play Out karşılaşmalarının 2. Etabı bugün yapılan 2 karşılaşma ile sona erdi. Dün İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu ile 28-28 berabere kalarak Süper Lig’de kalmayı garantileyen Dostspor’dan, sonra bugün de Dostspor’u 35-25 mağlup eden Ankara 06 Aterspor Süper Lig’de kalan 2. takım oldu. Ligi son iki sırada bitirip Play-Out’a gelen İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu ile Ankara Emekspor ise Süper Lig’den 1. Lige düştüler.

  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  MALİYE MİLLİ PİYANGO ŞAMPİYON
  Hentbol HaberleriÜSKÜDAR BELEDİYESİ: 33 - MALİYE MİLLİ PİYANGO: 36

  Hentbol Bayanlar Süper Ligi Dörtlü Final Grubu 6. ve son hafta karşılaşmasında Maliye Milli Piyango, deplasmanda Üsküdar Belediyesi'ni 36-33 yendi.

  Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde 2009-2010 sezonunu şampiyon tamamlayan Maliye Milli Piyango takımı, bir rekora da imza attı.

  Son 3 sezonun şampiyonu olarak mücadele ettiği Dörtlü Final Grubu'nu yine zirvede tamamlayan Ankara ekibi, şampiyonluk serisini 4 sezona yükseltti ve bir rekorun da sahibi oldu.

  Haber ve Foto: AJANSSPOR
  2.GÜN- KUŞADASI- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY- OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  15 MAYIS 2010


  KUŞADASI’NDA DOSTSPOR LİGİ GARANTİLEDİ....

  Kuşadası’nda düzenlenen Hentbol Süper Lig Play Out karşılaşmalarının 2. Etap’ına bugün de nefesleri kesen 2 karşılaşma ile devam edildi. İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu ile 28-28 berabere kalan İstanbul Dostspor puanını 9’a yükseltip liderliğini sürdürdü. Bir maçı kalmasına rağmen İstanbul Dostspor Süper Lig’de kalmayı garantiledi. İzmir SGK da aldığı beraberlikle puanını 6’ya çıkarttı.
  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  1.GÜN- KUŞADASI- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY- OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  14 MAYIS 2010


  KUŞADASI’NDA MAÇLAR KIRAN, KIRANA BAŞLADI....

  Hentbol Süper Lig Play Out karşılaşmalarının 2. Etabı bugün Kuşadası’nda kıran, kırana yapılan iki karşılaşma ile başladı. Lider İstanbul Dostspor Ankara Emekspor’a 25-23 mağlup olurken, ikinci Ankara 06 Aterspor da İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu’na 33-32 yenildi.  AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDADIR
  EYÜPOĞLU : "HENTBOL 'A İLGİ AZALIYOR"
  Hentbol HaberleriEyüboğlu, bir etkinliğe katılmak için geldiği Çanakkale'de, hentbolun kulüpler ya da sporcu bazında geri kaldığını bildirdi.

  Ligde kurumsal kulüplerin kalmadığını belirterek, sadece belediyelere bağlı kulüplerin bulunduğuna işaret eden Eyüboğlu, ''Sağ olsunlar belediyeler bu işe büyük destek veriyor ama biz televizyon yayınlarının, sponsorların bulunduğu, kulüplerin yapısının güçlü olduğu bir lig istiyoruz. Onun için federasyon seçiminin ardından çalışmalara başladık ve devam ettiriyoruz'' dedi.

  Kaynak : ajansspor.com

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  HEYECAN VAR, GÜRÜLTÜ VAR, HENTBOL YOK
  İhsan DoğanİHSAN DOĞAN

  MALİYE MİLLİ PİYANGO : 38
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: 39

  Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Hentbol Ligi’nde ilk dört sırayı belirleyecek maçlardan birini izliyoruz.

  Sahada Maliye Milli Piyango ile İzmir Büyükşehir Belediyesi karşı karşıya. “Çok sıkı maç olacak!” düşüncesindeyim. Öyle de oluyor. Oluyor da, başlıkta yazdığım gibi: Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda her şey var, “Davul Grubu?” bile var, Hentbol yok…

  Baylar, kardeşler, arkadaşlar Stadyumlarda bile Davul denen gürültü aracına kısıtlama hatta yasaklama getirilmişken, siz salona sokarsanız…

  Neyse, burada keselim de işimize bakalım:
  HENTBOL HAKEMLERİNE TAVSİYELER....
  Hakemler'denAlper GÜLLEP
  İstanbul Bölgesi Ulusal Hentbol Hakemi


  Bir hentbol maçının en vazgeçilmez unsuru hakemlerdir.Bir hakemin bir maçı problemsiz tamamlaması için dikkat etmesi gereken küçük ayrıntılar vardır.

  13 yıldır sürdürdüğüm hakemlik hayatım boyunca edindiğim gerek kendi tecrübelerim,gerek büyük hakem hocalarından öğrendiğim,gerekse de izlediğim maçlarla ilgili tecrübelerimi NACİZHANE sizlerle paylaşmak istiyorum..
  3. GÜN KASTAMONU- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY-OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  9 MAYIS 2010


  PLAY-OUT’UN LİDERİ İSTANBUL DOSTSPOR...

  Kastamonu’da düzenlenen Erkekler Süper Lig Play-Out karşılaşmalarının birinci etabı bugün yapılan karşılaşmalarla sona erdi. İstanbul Dostspor ile Ankara 06 Aterspor 30-30 berabere kaldı. Günün ikinci karşılaşmasında İzmir SGK, Ankara Emekspor’u 39-33 mağlup etti.

  Üç gün devam eden karşılaşmalardan sonra Play-Out’un 1. Etabını Dostspor 8 puanla lider bitirdi. Ankara Aterspor 6 puanla ikinci olurken, İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu 3 puanla üçüncü, Ankara Emekspor da 1 puanla dördüncü sırada yer aldı.  AYRINTILAR HABERİN DEVAMINDADIR....

  FOTOĞRAFLAR EKLENMİŞTİR.

  GENÇLİK AŞISI TUTTU DA BU HOYTUR'U NE YAPACAĞIZ?
  İhsan DoğanİHSAN DOĞAN

  İnanın şaka yapmıyorum, ciddi ciddi endişe verici bir boyutta seyrediyor Çankaya Belediyesi Hoytur Bayan takımının durumu.

  Bu haftayı da yenilgiyle kapattı Ankara ekibi. Hem de 20 fark yedi Anadolu Üniversitesi’nden. Oysa Çarşamba günü Kastamonu Üniversitesi’ni yenmişti Ahmet Şaylan’ın takımı.

  “Maçtan, takımlardan söz etmeden önce, kadroları falan versene.” Diyorsunuz, haklısınız:
  KOÇ FEST ÜNİVERSİTELER HENTBOL ŞAMPİYONLARI TRABZON'DA BELLİ OLDU
  Hentbol HaberleriKOÇ FEST KAPSAMINDA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NDE DÜZENLENEN HENTBOL MÜSABAKALARI SONUÇLANDI. FİNALE KALAN BAYANLARDA CUMHURİYET, ERKEKLERDE 19 MAYIS ÜNİVERSİTELERİ DENİZLİ'DE 'BÜYÜK KUPA' İÇİN YARIŞMAYA HAK KAZANDI

  Koç Fest, beşinci yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden start alarak coşku ve heyecan rüzgarı estirdi. Koç Fest, ilk durağı olan Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Koç Fest kapsamında, Hentbol branşında gerçekleşen 'Koç Fest Üniversite Spor Oyunları" 30 Nisan'da sona erdi.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  2. GÜN -KASTAMONU- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY-OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  8 MAYIS 2010

  DOSTSPOR- SGK VE ATERSPOR-EMEKSPOR MAÇINDA NEFESLER KESİLDİ!

  Kastamonu’da düzenlenen Erkekler Süper Lig Play-Out karşılaşmalarında İstanbul Dostspor, İzmir Sosoyal Güvenlik Kurumu’nu 34-33 mağlup etti. Günün diğer karşılaşmasında Ankara 06 Aterspor ile Ankara Emekspor 29-29 berabere kaldı.  AYRINTILAR HABERİN DEVAMINDADIR.. FOTOĞRAFLAR EKLENEMİŞTİR.
  1. GÜN -KASTAMONU- ERKEKLER SÜPER LİG PLAY-OUT MAÇLARI
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN-
  7 MAYIS 2010

  İSTANBUL DOSTSPOR İLK SINAVI BAŞARIYLA GEÇTİ...

  Hentbol Süper Lig Play Out karşılaşmaları bugün Kastamonu’da yapılan iki karşılaşma ile başladı. İstanbul Dostspor Ankara Emekspor’u 32-28, Ankara 06 Aterspor da İzmir Sosyal Güvenlik Kurumu’nu 34-28 mağlup etti.

  Maçı Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Remzi Arkatlı, Şube Müdürü Adem Keloğlu, Kastamonu Türk Telekom ve Kastamonu Üniversitesi yönetici, antrenör ve sporcuları ile çok sayıda hentbol sever izledi.

  Süper Lig’de kalma ve ligden düşecek 2 takımın belirleneceği Play-Out karşılaşmaları kıran, kırana başladı. Kıran, kırana da devam edecek gibi görülüyor. Günün ilk karşılaşmasında İstanbul Dostspor, Ankara Emekspor’u yenerken zorlanmadı. Maça iyi başlayan Dostspor, maçın 10.dakikasında skoru 5-2 yaptı. Daha sonraki sürelerde yavaş, yavaş oyuna ağırlığını koydu. Maçın ilk yarısını da 15-11 önde tamamladı.  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN... FOTOĞRAFLAR EKLENMİŞTİR..
  EY AKL-I SELÎM NEREDESİN?
  İhsan DoğanİHSAN DOĞAN

  “THF'den İzolasyona Destek”; “Beşparmaklar Türkiye'den Görülmedi “; “Protokolü Yırttı, Kayıplara Karıştı.”; “Dürüst, Kükreyen Fare mi?”

  Bunlar bir süredir sitede yayınlanan Kuzey Kıbrıs kaynaklı yazıların başlıkları. Sanırım hepsini okumuş, benim gibi şaşkınlığa, üzüntüye düşmüşsünüzdür. Öyle ya, “Yavru Vatan” dediğimiz, üzerine titrediğimiz, canları, özgürlükleri için yüzlerce şehit verdiğimiz Kuzey Kıbrıs’taki hentbolcu kardeşlerimize yapılanlar sizleri de üzmüştür.

  Yazıları okudum. Döndüm bir daha okudum. “Ey Akl-ı Selîm Neredesin?” dedim kendi kendime. Çünkü, bir şeyler eksikti ya da fazla? Sonra, yazılardan derlediğim kadarıyla olayları sıralamaya başladım:

  Atatürk ve Spor
  Üye Girişi
  Kullanıcı Adı

  Parola  Henüz Üye Değil Misiniz?
  Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

  Parolanızı Mı Unuttunuz?
  Buraya Tıklayın
  İSTANBUL HENTBOL
  İSTANBUL HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
  SPORTS TV  Kim Kimdir
  HENTBOLUMUZDA KİM KİMDİR
  YAZARLAR
  Şampiyona Takvimi
  Men's EHF Euro 2012
  Europa Championship
  in Serbia

  15-27.01.2012

  Women' EHF EURO2012
  Europa Championship
  in Netherlands

  2-16.12.2012

  Fair Play Türkiye
  TMOK FAIR PLAY
  GAZETEPORT
  HENTBOL PLATFORMU
  HENTBOL GELİŞİM PLATFORMU
  HENTBOL/FACEBOOK
  Hentbol Net

  TWITTER
  İDDİAA- HENTBOL

  ..:: Hentbol.Net - Hentbolun Gerçek Adresi ::.. .


  ..:: Hentbol.NET © 2002 -2013 ::..

  Son Yenileme 17.01.2013

  Bu sitenin Düzenlemesi,Bakım ve Barındırma Hizmeti 3TMEDYA Tarafından Sağlanmaktadır.