Ekim 25 2014 01:48:20
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Haber Kategorileri
· Forum
· Web Linkleri
· Resim Galerisi
· İletişim
· Arama
· Resim Galerimiz
Fair Play
Resimler
BU SİTEDE SIGARA İÇİLMEZ
Prof.Dr.Yaşar Sevim
YAŞAR SEVİM'İN ARDINDAN
Hentbol Yayınları
Hentbol
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 405
· En Yeni Üye: bekirargun
UYDUDAN HENTBOL
UYDUDAN HENTBOL PROGRAMLARI
ANTRENÖR DERNEĞİ
HENTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ
Desteklediklerimiz
Medyadaki gözünüz

BALIKADAM.ORG

PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİSİ

TAYYARHOCA.COM

Mersin Hentbol İl temsilciliği

ADANA HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

Eskişehir Hentbol İl temsilciliği

Doping Kont.Mrk.
TÜRKİYE DOPİNG KONTROL MERKEZİ
Değişenler..
BİLGİ BANKASI
 • Neden Hentbol.NET
 • Uar. Spor Kuruluşları
 • Olimpiyatlar''da Hent.
 • Dünya Şamp.-Erkekler
 • Dünya Şamp.-Bayanlar
 • Avrupa Şamp.-Erkekler
 • Avrupa Şamp.-Bayan
 • Avrupa Kupaları
 • EHF Şamp.Kulüpler
 • Hentbol''da İlkler
 • Dünden Bugüne MHK
 • Hentbol Yayınları
 • İYİ BİR HAKEMDE ..
  UNUTULMAYACAKLAR
  ÖZCAN ŞANDAĞ......MEHMET ÇAKIT......ÜMİT SÜMERTAŞ....NECDET ERÖZ.....ERGÜVEN MERKEZLİ.....RAMAZAN DEMİRCİ......GAFFAR OKKAN......MEHMET EMİN YÜCELER......HÜSEYİN MOR......FÜSUN CANAN......İSMAİL HAKKI KORKMAZ......OKTAR ELER......MEHMET ÖZTÜRK......SERDAR TOPUZ........MUSTAFA KEFKEF......FAYSAL ÇITAK......SÜLEYMAN ŞAHİN(İzmit-Hentbolcu)....ÜMRAN BOZKURT(K.Maraş-Hentbolcu)......ÜSTÜN DİNÇASLAN( Ankara-Antr)..... ALİ UZUN ..... BURCU YORGUN(İzm.Aliağa Bld.Sp.-Hentbolcu).....FATİH UYSAL.....MUHAMMET AÇICI(Bafra Antr)........İSMAİL DEMİRKUTLU(Kılıçoğlu toprak spor-Beşiktaş-Sporcu).........İLHAN DİNGEÇ (Kılıçoğlu toprak spor -Sporcu).........HAKAN İYİCİL (Kılıçoğlu Toprak Spor -Sporcu).......HAYRETTİN YURDAKUL( Kılıçoğlu Toprak Spor-İdareci)........MUSTAFA GÜVERCİN( Kılıçoğlu Toprak spor-Başkan).......AHMET YILDIZLAR (Kılıçoğlu Toprak spor-sporcu)...........KASIM ULUDAĞ (Uşak İl Hk.)........KAZIM IRNAK(Elazığ İl Hk.)........KENAN SÖNMEZ( Hatay İl Tms.)..........ATİLLA DAMLACI (Trabzon-Federasyon eski Yön.Krl.Üyesi)..........ŞEREF TUNCA (Eski federasyon Başkanı)..............ORHAN CÜRDANELİ........YAKUP ÇİCEK(14)BİNGÖL.........ŞEYHMUZ ALADAĞ(14)BİNGÖL...........PROF.DR.YAŞAR SEVİM...........DERVİŞ AKSOY (Hentbolcu-İzm.Bld.)..........FATMA CENGİZ (Hentbolcu Arcelil-İTÜ)..........METİN CİLDAM...............BEDRİ TELLİKURŞUN.............ŞAHİN GÖKTÜRK.................GÖNÜL ŞANDAĞ..............ÖZNUR ULUİŞDEN (11-Eskişehir)..................RAMAZAN TEMİZ YENİ BORNOVA SPOR KULÜBÜ HENTBOL SORUMLUSU...............ATİLLA BOSTANCIOĞLU...................ZÜRREV KESDİ.....................ONUR PINAR (Hentbolcu)........ SONER GENC (Hentbolcu- Özel İdare Spor kulubu)........SERDAR YERELİ.......BÜLENT KALKANLI (Antrenör-Sinop Eğt.S.K)........KEVSER ERMİN HENTBOLCU ESKİŞEKİR.................YAKUP DURMUŞ(09.08.2012)..............H.Tahsin ÖZDEMİR (İzmir - Tarişspor- Antrenör) ...............MAHİR ÖZATAĞAN (ANKARA CEBECİ SPOR SALONU SAĞLIK GÖREVLİSİ VE İL TEMSİLCİ YRD.SI)............. CETİN SEZGİN (zONGULDAK İL TEMS.)......... ERDOĞAN ÖZARMAN (Miili Hakem-Zonguldak)........(eksik isimler için ilginizi bekliyoruz)...
  ANTALYA'DAYIZ...
  Hentbol.NET'denAntalya'dayız.

  Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal EYÜBOĞLU, Tayyar Sümen'i bizzat arayarak, Antalya'ya davet etti.

  Arkadaşımız Tayyar Sümen, 22.Haziran'dan itibaren Şampiyona'yı yerinden izleyerek, siz Hentbol.NET takipcilerine ( varsa eksiklikler ve aksaklıklar da dahil olmak üzere) saat, saat, gün, gün aktaracak. Bizede, gelen haber ve fotoğrafları sizlere iletmek kalacak.

  Üç gündür Antalya'da olanlardan bihaber olan Hentbol Ailesi, böylece Şampiyona'dan tam anlamı ile bilgili olacak.

  Geç'de olsa hatasını düzelten Federasyon ilgililerine ve Başkan Eyüboğlu'na Hentbol.NET olarak teşekkür ederiz.

  FEDERASYONUN YAPTIKLARINA AKIL, FİKİR ERMİYOR!
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN
  18 HAZİRAN 2010


  FEDERASYON NELER YAPIYOR, BÖYLE NELER!
  Bilal Eyüboğlu başkanlığındaki Türkiye Hentbol Federasyonu iki ayını doldurdu. Bu iki ay içerisinde yeni yönetim kurulu görev bölümü yaptı.

  Bu görev dağılımında kafama takılanlar olmadı dersem yalan olur...

  Geçen dönemde Başkan Vekili olan Haydar Arslan, federasyonu her yerde her zaman başarıyla temsil etmişti. Federasyona ve çeşitli kulüpler ile organizasyonlara da büyük maddi ve manevi olarak katkıda bulunmuştu...

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  ANTALYA'DA YOKUZ......
  Hentbol.NET'denSon 5 ay'da 11 şehir ve 12 organizasyon olmak üzere, Süper Lig, 1. Lig, Genç, Lise ve Üniversite ile Milli Takımlarımızın maçlarını yerinde izleyerek sizlere duyurmaya çalıştık.

  Antalya'daki Plaj turnuvasınıda yerinde izlemek, günü gününe, haber, yazı ve bol bol fotoğraflarla sizlere aktarmak istedik.

  Bunun için Organizasyonun Antalya ayağından sorumlu Birol ÜNSAL'ı aradık. Organizasyona Hentbol.NET'i davet edip etmediklerini, ve Bu davetinde Tayyar SÜMEN'e yapılıp yapılmadığını sorduk.  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  AMAN ÜZERİNİZE YAPIŞACAK, DEMEDİ DEMEYİN.
  Hentbol.NET'denA Erkek Milli Takımımız, Kalecilerinden yoksun olarak ( Genç milli takım kalecilerinden biri takıma alınmış-Bunuda ajans haberlerinden öğreniyoruz) Avrupa Şampiyonası Eleme gurubuna gidiyor.

  Kuralar çekildiğinde Kovacks'ın artık bu maçları değilde, daha sonraki grup elemelerindeki karşılaşacağı muhtemel takımları düşünmeye başladığını tahmin ediyorduk.

  Fakat ne oldu ise oldu ve bu ballı grup'ta İsrail'e yenilerek 2. olduk ve Play-off lar öncesi Grup elemelerine katılmayı hakedemedik.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...
  ULUSLARARASI GÖZLEMCİ LİSTESİ....
  Hentbol.NET'den"YOK BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ, ÇÜNKİ BİZ....."

  Merkez Hakem Kurulu ! Uluslararası gözlemci listesini, Viyana gönderdi.
  Geçmiş Yıllardaki yazılarımızda, Bir önceki dönemlerde görev yapan ve üstün meziyetleri olan gözlemcilerin yeni MHK'lerce tekrar yazılmasını arzulamış ve bunuda deklere etmiştik.

  Günal Ensari Döneminde, Tarık Cengiz,
  Tarık Cengiz Döneminde ise Ayberk Dilmen,

  Bu dönemdede arzumuz ve olması gerektiğine inandığımız, Yavuz Taşkıran ve Hakan Altan

  Ancak, Viyana'daki muhabirimizden aldığımız bilgiye göre, liste şöyle oluştu.
  İNADINA HENTBOL....
  Hentbol.NET'den"merhaba ben M.Ferhat ben 1994 dogumluyum ve hent bol oynamak istiyorum acaba ne gibi saglık özelikleri istiyo bende şeker war engel olurmu gercekten cook istiyorum hentbolu"

  MUSTAFA FERHAT
  alfo_98@hotmail.com  Bir hentbolsever genç kardeşimizin diğer birçokları gibi sitemize gönderdiği e-postalardan biri.

  Herşeye rağmen, inadına Hentbol.

  BEŞ AYDA, 11 ŞEHİRDE 12 ORGANİZASYON İZLEDİK!
  Tayyar Sümen'den

  TAYYAR SÜMEN
  12 HAZİRAN 2010
  tayyarhoca@mynet.com  “İYİ Kİ HENTBOL.NET” VAR!

  Sevgili hentbol dostları,

  HENTBOL.NET olarak, leyleği havada gördük, olanaklar içerisinde ülkemizin çeşitli şehirlerinde düzenlenen Süper Lig, 1. Lig, Genç, Lise ve Üniversite ile Milli Takımlarımızın maçlarını yerinde izleyerek sizlere duyurmaya çalıştık. Çalışmalarımızı takdirle karşılayan dostlardan da övgü ve “İYİ Kİ HENTBOL.NET VAR” mesajları aldık. Bizleri takdirle izleyen tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

  DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  ...O ZAMAN MÜJDE, SÜPER LİG BAYANLAR 14 TAKIMLA OYNANACAK
  Hentbol.NET'denGSGM Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Doğan Anşin'in Anadolu Ajansına yaptığı , Çanakkale'de Kurulucak Bir Bayan Takımının doğrudan Süper Lige alınacağına dair THF Başkanı Sayın Eyüboğlu'nun söz verdiğine dair açıklamasına THF'den bir tekzip gelmediğine göre,

  Müjde'yi verebiliriz.

  2010-2011 Sezonu Bayanlar Süper ligi 14 takımla oynanacak.

  DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  A MİLLİLERE PASAPORTU OLAN KALECİ ARANIYOR...
  Medya'danAvrupa Şampiyonası Ön Eleme maçlarına hazırlanan A Milli Hentbol Takımı 6 sporcusuna pasaport çıkaramayınca 11 kişilik kadrosuyla hazırlık turnuvasına katılmak için Slovakya'ya gitti ve buraya genç milli takım kalecisi ile gitmek zorunda kaldı.

  AYRINTILAR HABERİN DEVAMINDADIR.
  KAYNAK: AJANSSPOR.COM  Hentbol.NET'ın Notları:

  THF web sayfasında Bu turnuva ve yolculuk konusunda nedense hiçbir not bulunmamaktadır


  Konuşmayalım diyoruz ama genede duramıyoruz. Romanya'dan Oltchim Valcea ile anlaşan Bay Peter Kovacs 'ın'da hala bu Milli Takımların Kadro Arayış turnuvalarında takımların Başında olmasını anlayamıyoruz ( Yıldız Bayanlar Polonya Turnuvasında Bay Kovacs'da kafilede)

  10.ANTALYA PLAJ TURNUVASI
  Plaj HentboluANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ
  10. ULUSLAR ARASI PLAJ HENTBOLU FESTİVALİ
  17-20 Haziran 2010 Lara Birlik Plajı /Antalya /TÜRKİYE


  Türkiye Hentbol Federasyonu ile Antalya Muratpaşa Belediyesinin organize ettiği , Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesinin desteklediği 17-20 Haziran 2010 tarihleri arasında Antalya Muratpaşa Belediyesi 10.Uluslararası Plaj Hentbolü Turnuvası 22-27 Haziran 2010 tarihleri arasında Yapılacak olan Plaj Hentbolü Dünya Şampiyonasına hazırlık amaçlı olarak düşünülmüştür.

  Turnuvaya 22 Ülkenin Milli Takımı katılacaktır.

  Nedim KUM
  Antalya Hentbol İl Temsilcisi

  ACELEMİ EDİYORUZ...?
  Hentbol.NET'denTayfun AYDENİZ
  Hentbol.NET Editörü


  Hentbolumuzun üzerindeki ölü toprağı yıllardır santim, santim artmakta. Silkinmek için ne bekliyoruz, hala anlamış değiliz.

  Hentbol.NET bir eleştiri getirdiğinde, dur bakalım, acele etme, adamlar daha ne yaptıki, bekle ve gör eleştirilerini alıyoruz . Ama bu arada, "Bak gördünmü bu yeni adamlar'da iş bilmiyor" dedikodularıda camia'da alabildiğince yayılıyor.

  Sessizliğin nedenini, beklentiler yüzünden az-yada çok anlamıyoruz.

  MHK atamaları için söylenecek çok şeyler var. Haftalarca süren pazarlıkları elbette çok yakından takip ettik. Çok fazla bilgi aldık. Bunları zamanı gelince sizlerle paylaşacağız.

  Ama Öncelikle, kimsenin üstünde durmadığı, Teknik ve Eğitim Kurulundan bahsetmek isterim.


  YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  DÜNYA NEREDE, BİZ NEREDEYİZ ?
  Dr.Zeki Pehlivan YazıyorDR.ZEKİ PEHLİVAN
  hentbolplatformu.com


  Sevgili dostlar,

  30 Mayıs akşamı Eurosport2’de Almanların ünlü takımı Kiel’in, İspanyolların ünlü takımı Barcelona takımı ile yaptığı ve ilk defa organize edilen dörtlü final maçını izledim. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bir şeyi yapacaksanız tam yapacaksınız. Köln’de oynanan maçların yapıldığı salonu sizlere anlatmam mümkün değil. Böyle bir salona 18.679 seyirciyi doldurup, böylesine birbirinden güzel ve zevkli [...]

  YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN - HENTBOLPLATFORMU.COM
  GAP'I GAPTIRDIK...
  Hentbol HaberleriBu yıl 5. si düzenlenecek olan gap spor oyunlarından hiçbir gerekçe gösterilmeden hentbol branşı çıkarılmıştır.

  Gençlik spor genel müdürlüğü bu konu hakkında , bir branş çıkarılacaktı bizde hentbolü seçtik demesi ve yeni yeni doğu ve güneydoğu anadolu da hentbol branşının gelişmesi için birşeyler yaparken bu olayın yaşanması Adıyamanlı hentbol severleri üzmüştür.

  Hentbol branşının çıkarıldığını federasyonumuza söylediğimizde de bu olaydan haberlerinin olmadığını gerekeni yapacaklarını söylediler.

  Biz branşımıza sahip çıkmazsak kimselerin sahip çıkacağı yok , Hentbol ailesinin yakından takip ettiği ve olaylara yön veren sitenizin bu konuyla yakından ilgileneceğini düşünüyor şimdiden çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

  AHMET KARABULUT
  TEKEL 75. YIL YİBO BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
  İZNİNİZLE YAYINIMIZI DURDURUYORUZ...!!!!
  Hentbol.NET'denTHF resmi web sayfasından 3.Kasım.2008'de bir haber yayınlanıyor. Bu haberden daha birkaç hafta önce Bahse konu olay için Tarık Cengiz Maddi-Manevi Ceza davaları açacağına dair (Hentbol.NET'e de açacaktı..!! ) tehditler ile muhaliflerini sindirmeye, susturmaya çalışıyordu.

  Sonra ne olduysa oldu, ne pazarlıklar yapıldıysa yapıldı ( Bu konudaki duyumlarımızıda hatırlıyoruz)

  VE.... Aşağıdaki haber THF Web sitesinde yayınlandı. hemde Tarık Cengiz'in ince iltifatları ile,

  İNCE ZEKA...
  İhsan DoğanİHSAN DOĞAN

  Sevgili Hentbolseverler,

  Türkiye Hentbol Federasyonu’nun yeni başkanı Bilal Eyüboğlu, Uluslar arası Gelibolu Hentbol Turnuvası dolayısıyla gittiği Çanakkale’de, kurulacak bir bayan takımını Süper Lig’e alma sözü vermiş. Sevgili Tayfun Aydeniz de şu meşhur Kıbrıs skandalını örnek göstererek, “İkisi arasında bir fark yok. Tarık Cengiz’in suçu neydi?” demeye getiriyor ve benim yazımı da dayanak yapıyor. İnce zeka, keramete …..

  İlk bakışta Tayfun haklı (mı)!
  Atatürk ve Spor
  Üye Girişi
  Kullanıcı Adı

  Parola  Henüz Üye Değil Misiniz?
  Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

  Parolanızı Mı Unuttunuz?
  Buraya Tıklayın
  İSTANBUL HENTBOL
  İSTANBUL HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
  SPORTS TV  Kim Kimdir
  HENTBOLUMUZDA KİM KİMDİR
  YAZARLAR
  Şampiyona Takvimi
  Men's EHF Euro 2012
  Europa Championship
  in Serbia

  15-27.01.2012

  Women' EHF EURO2012
  Europa Championship
  in Netherlands

  2-16.12.2012

  Fair Play Türkiye
  TMOK FAIR PLAY
  GAZETEPORT
  HENTBOL PLATFORMU
  HENTBOL GELİŞİM PLATFORMU
  HENTBOL/FACEBOOK
  Hentbol Net

  TWITTER
  İDDİAA- HENTBOL

  ..:: Hentbol.Net - Hentbolun Gerçek Adresi ::.. .


  ..:: Hentbol.NET © 2002 -2013 ::..

  Son Yenileme 17.01.2013

  Bu sitenin Düzenlemesi,Bakım ve Barındırma Hizmeti 3TMEDYA Tarafından Sağlanmaktadır.