Notice: Undefined index: global_303 in /home/apartman/public_html/themes/templates/panels.php on line 36
ARDEŞEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜNDEN HABERLER...
Süper LigArdeşen GSK Gönül Desteği Topluyor!

Bu Yıl Süper Lig’de Mücadele Edecek Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Bayan Hentbol Takımının, Yönetim Kurulu ve Sporcuları Ardeşen’deki Sivil Toplum Kuruluşlarını Ziyaret Ederek Gönül Desteği İstedi.

Ömer Faruk Zenginal / Ardeşen - Sırasıyla, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Recep Şeremet, Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muhammet Yenilmez’i ziyaret eden Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Bayanlar Süper Lig Temsilcisi Ardeşen GSK Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ile Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gültekin, Ali Biberoğlu, Sacettin Hacışahinoğlu, Ziya Özatmaca ve Sporcular Serpil Değermenci, İlke Şen ile Gamze Haşimoğlu gönül desteği istediler.

Türkiye’nin 5 büyük ilinin Hentbol Süper Lig’inde temsilcisi bulunduğunu anımsatan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Biz de Rize ili olarak süper lig’e yükselen tek taşra takımı olma özlliği ile bu sezon mücadele edeceğiz ve taşranın gücünü ortaya koyacağız. İç ve dış transferde sorunsuz bir dönemi geride bıraktık. Artık Eylül ayında başlayacak olan lig’e hazırlanıyoruz.” Dedi.

Aynı zamanda Ardeşen GSK’nın yönetim kurulu üyesi olan Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin ise Ardeşen GSK’ya her kesimin sahip çıktığını ifade ederek, “Ardeşen’de Ardeşen GSK ve Üniversite söz konusu olunca her kesim görüşünü bir tarafa bırakarak hareket ediyor. Böyle olunca da başarı kaçınılmaz oluyor. Sporcularımız saha da bizler ise diğer alanlarda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu durum inşallah diğer konularda da kendini gösterir ve Ardeşen her konuda başarılı olur da hakettiği yerlere ulaşır.” Dedi.


...................................................................................................

Ardeşen GSK’dan Görkemli İftar!

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Tarafından Görkemli Bir İftar Yemeği Verildi.

Ardeşen GSK Yönetimi Tarafından Ardeşen Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulunda Bir İftar yemeği Verildi.

Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemeğe, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Adem Biberoğlu, Çaykur Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanı Ahmet Zenginbal, Çaykur Ardeşen Çay Fabrikası Müdürü Osman Karabulut, Ardeşen Özel İdare Müdürü ve Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen GSK yönetim kurulu üyesi Ali Biberoğlu, İşadamı Cemil Akbeniz (Ayder Su), İsmail Kuyumcu (Kaçkarlar İnşaat), Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Kutlu, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Mevlüt Altı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ofluoğlu ile Dursun Ali Balsüzen, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay, Daire Amirleri, Oda Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ile Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, Yardımcı Antrenör Şevki Demiroğlu, Kulüp Oyuncuları ve aileleri ile davetliler katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Ardeşen GSK 2009 yılında ulusal ve uluslararası başarı göstererek Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Liginde mücadele etmeye başladı. Takımımız kısa sürede gücünü ve ruhunu ortaya koyarak 2011-2012 sezonunu lig ikincisi olarak tamamlayarak 2012-2013 sezonunda en üst lig olan Süper Lig’de mücadele etme hakkını kazandı. Bu olay taşra’da bulunan Anadolu takımı için büyük bir başarıdır. Çünkü, en üst çıtada mücadele edeceğiz. Türkiye’nin en büyük kulüpleri rakiplerimiz olacak.” Dedi.

Destek Verenlere Teşekkür!

Oğuz, “Böyle bir takıma sahip olmak ciddi bedeller ve sorumluluklar getiriyor. Maddi ve manevi sonlarla karşılaşıyoruz. Geride bıraktığımız süreçte inişli çıkışlı yollar ve engeller çıktı karşımıza. Ama ben çok mutluyum Çünkü bu zorlu yolları aşarak elde ettiğimiz bu başarının altında imzası yatan çok değerli büyüklerimiz var. Onların bu desteği beni çok mutlu etti. Ben burada Ardeşen Özel İdare Müdürü ve onursal başkanımız Dursun Yaşaroğlu’na, Rize İl Genel Meclis Başkanı ve yönetim kurulu üyemiz Hakan Gültekin’e, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan’a, Yönetim kurulu üyelerimiz Ali Biberoğlu ile Sacettin Hacışahinoğlu’na, Ankara’da bizim her sıkıntımıza koşan Daire Başkanımız Adem Biberoğlu’na, Eski Rize Valimiz Şimdi ki İç İşleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu’na, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’ya, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban’a, Hentbol İl Temsilcimiz Fevzi Nebiroğlu’na,Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan’a ve bizlere destek sunan bütün büyüklerimize, aynı zamanda kulüpte görev alan ve bu takımın başarısı için gece gündüz mücadele veren ekibimize, teknik heyet ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.” Dedi.