Ekim 23 2014 07:09:36
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Haber Kategorileri
· Forum
· Web Linkleri
· Resim Galerisi
· İletişim
· Arama
· Resim Galerimiz
Fair Play
Resimler
BU SİTEDE SIGARA İÇİLMEZ
Prof.Dr.Yaşar Sevim
YAŞAR SEVİM'İN ARDINDAN
Hentbol Yayınları
Hentbol
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 405
· En Yeni Üye: bekirargun
UYDUDAN HENTBOL
UYDUDAN HENTBOL PROGRAMLARI
ANTRENÖR DERNEĞİ
HENTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ
Desteklediklerimiz
Medyadaki gözünüz

BALIKADAM.ORG

PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİSİ

TAYYARHOCA.COM

Mersin Hentbol İl temsilciliği

ADANA HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

Eskişehir Hentbol İl temsilciliği

Doping Kont.Mrk.
TÜRKİYE DOPİNG KONTROL MERKEZİ
Değişenler..
BİLGİ BANKASI
 • Neden Hentbol.NET
 • Uar. Spor Kuruluşları
 • Olimpiyatlar''da Hent.
 • Dünya Şamp.-Erkekler
 • Dünya Şamp.-Bayanlar
 • Avrupa Şamp.-Erkekler
 • Avrupa Şamp.-Bayan
 • Avrupa Kupaları
 • EHF Şamp.Kulüpler
 • Hentbol''da İlkler
 • Dünden Bugüne MHK
 • Hentbol Yayınları
 • İYİ BİR HAKEMDE ..
  UNUTULMAYACAKLAR
  ÖZCAN ŞANDAĞ......MEHMET ÇAKIT......ÜMİT SÜMERTAŞ....NECDET ERÖZ.....ERGÜVEN MERKEZLİ.....RAMAZAN DEMİRCİ......GAFFAR OKKAN......MEHMET EMİN YÜCELER......HÜSEYİN MOR......FÜSUN CANAN......İSMAİL HAKKI KORKMAZ......OKTAR ELER......MEHMET ÖZTÜRK......SERDAR TOPUZ........MUSTAFA KEFKEF......FAYSAL ÇITAK......SÜLEYMAN ŞAHİN(İzmit-Hentbolcu)....ÜMRAN BOZKURT(K.Maraş-Hentbolcu)......ÜSTÜN DİNÇASLAN( Ankara-Antr)..... ALİ UZUN ..... BURCU YORGUN(İzm.Aliağa Bld.Sp.-Hentbolcu).....FATİH UYSAL.....MUHAMMET AÇICI(Bafra Antr)........İSMAİL DEMİRKUTLU(Kılıçoğlu toprak spor-Beşiktaş-Sporcu).........İLHAN DİNGEÇ (Kılıçoğlu toprak spor -Sporcu).........HAKAN İYİCİL (Kılıçoğlu Toprak Spor -Sporcu).......HAYRETTİN YURDAKUL( Kılıçoğlu Toprak Spor-İdareci)........MUSTAFA GÜVERCİN( Kılıçoğlu Toprak spor-Başkan).......AHMET YILDIZLAR (Kılıçoğlu Toprak spor-sporcu)...........KASIM ULUDAĞ (Uşak İl Hk.)........KAZIM IRNAK(Elazığ İl Hk.)........KENAN SÖNMEZ( Hatay İl Tms.)..........ATİLLA DAMLACI (Trabzon-Federasyon eski Yön.Krl.Üyesi)..........ŞEREF TUNCA (Eski federasyon Başkanı)..............ORHAN CÜRDANELİ........YAKUP ÇİCEK(14)BİNGÖL.........ŞEYHMUZ ALADAĞ(14)BİNGÖL...........PROF.DR.YAŞAR SEVİM...........DERVİŞ AKSOY (Hentbolcu-İzm.Bld.)..........FATMA CENGİZ (Hentbolcu Arcelil-İTÜ)..........METİN CİLDAM...............BEDRİ TELLİKURŞUN.............ŞAHİN GÖKTÜRK.................GÖNÜL ŞANDAĞ..............ÖZNUR ULUİŞDEN (11-Eskişehir)..................RAMAZAN TEMİZ YENİ BORNOVA SPOR KULÜBÜ HENTBOL SORUMLUSU...............ATİLLA BOSTANCIOĞLU...................ZÜRREV KESDİ.....................ONUR PINAR (Hentbolcu)........ SONER GENC (Hentbolcu- Özel İdare Spor kulubu)........SERDAR YERELİ.......BÜLENT KALKANLI (Antrenör-Sinop Eğt.S.K)........KEVSER ERMİN HENTBOLCU ESKİŞEKİR.................YAKUP DURMUŞ(09.08.2012)..............H.Tahsin ÖZDEMİR (İzmir - Tarişspor- Antrenör) ...............MAHİR ÖZATAĞAN (ANKARA CEBECİ SPOR SALONU SAĞLIK GÖREVLİSİ VE İL TEMSİLCİ YRD.SI)............. CETİN SEZGİN (zONGULDAK İL TEMS.)......... ERDOĞAN ÖZARMAN (Miili Hakem-Zonguldak)........(eksik isimler için ilginizi bekliyoruz)...
  ARDEŞEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜNDEN HABERLER...
  Süper LigArdeşen GSK Gönül Desteği Topluyor!

  Bu Yıl Süper Lig’de Mücadele Edecek Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Bayan Hentbol Takımının, Yönetim Kurulu ve Sporcuları Ardeşen’deki Sivil Toplum Kuruluşlarını Ziyaret Ederek Gönül Desteği İstedi.

  Ömer Faruk Zenginal / Ardeşen - Sırasıyla, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Recep Şeremet, Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muhammet Yenilmez’i ziyaret eden Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Bayanlar Süper Lig Temsilcisi Ardeşen GSK Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ile Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gültekin, Ali Biberoğlu, Sacettin Hacışahinoğlu, Ziya Özatmaca ve Sporcular Serpil Değermenci, İlke Şen ile Gamze Haşimoğlu gönül desteği istediler.

  Türkiye’nin 5 büyük ilinin Hentbol Süper Lig’inde temsilcisi bulunduğunu anımsatan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Biz de Rize ili olarak süper lig’e yükselen tek taşra takımı olma özlliği ile bu sezon mücadele edeceğiz ve taşranın gücünü ortaya koyacağız. İç ve dış transferde sorunsuz bir dönemi geride bıraktık. Artık Eylül ayında başlayacak olan lig’e hazırlanıyoruz.” Dedi.

  Aynı zamanda Ardeşen GSK’nın yönetim kurulu üyesi olan Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin ise Ardeşen GSK’ya her kesimin sahip çıktığını ifade ederek, “Ardeşen’de Ardeşen GSK ve Üniversite söz konusu olunca her kesim görüşünü bir tarafa bırakarak hareket ediyor. Böyle olunca da başarı kaçınılmaz oluyor. Sporcularımız saha da bizler ise diğer alanlarda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu durum inşallah diğer konularda da kendini gösterir ve Ardeşen her konuda başarılı olur da hakettiği yerlere ulaşır.” Dedi.


  ...................................................................................................

  Ardeşen GSK’dan Görkemli İftar!

  Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Tarafından Görkemli Bir İftar Yemeği Verildi.

  Ardeşen GSK Yönetimi Tarafından Ardeşen Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulunda Bir İftar yemeği Verildi.

  Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemeğe, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Adem Biberoğlu, Çaykur Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanı Ahmet Zenginbal, Çaykur Ardeşen Çay Fabrikası Müdürü Osman Karabulut, Ardeşen Özel İdare Müdürü ve Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen GSK yönetim kurulu üyesi Ali Biberoğlu, İşadamı Cemil Akbeniz (Ayder Su), İsmail Kuyumcu (Kaçkarlar İnşaat), Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Kutlu, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Mevlüt Altı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ofluoğlu ile Dursun Ali Balsüzen, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay, Daire Amirleri, Oda Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ile Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, Yardımcı Antrenör Şevki Demiroğlu, Kulüp Oyuncuları ve aileleri ile davetliler katıldı.

  Burada bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Ardeşen GSK 2009 yılında ulusal ve uluslararası başarı göstererek Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Liginde mücadele etmeye başladı. Takımımız kısa sürede gücünü ve ruhunu ortaya koyarak 2011-2012 sezonunu lig ikincisi olarak tamamlayarak 2012-2013 sezonunda en üst lig olan Süper Lig’de mücadele etme hakkını kazandı. Bu olay taşra’da bulunan Anadolu takımı için büyük bir başarıdır. Çünkü, en üst çıtada mücadele edeceğiz. Türkiye’nin en büyük kulüpleri rakiplerimiz olacak.” Dedi.

  Destek Verenlere Teşekkür!

  Oğuz, “Böyle bir takıma sahip olmak ciddi bedeller ve sorumluluklar getiriyor. Maddi ve manevi sonlarla karşılaşıyoruz. Geride bıraktığımız süreçte inişli çıkışlı yollar ve engeller çıktı karşımıza. Ama ben çok mutluyum Çünkü bu zorlu yolları aşarak elde ettiğimiz bu başarının altında imzası yatan çok değerli büyüklerimiz var. Onların bu desteği beni çok mutlu etti. Ben burada Ardeşen Özel İdare Müdürü ve onursal başkanımız Dursun Yaşaroğlu’na, Rize İl Genel Meclis Başkanı ve yönetim kurulu üyemiz Hakan Gültekin’e, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan’a, Yönetim kurulu üyelerimiz Ali Biberoğlu ile Sacettin Hacışahinoğlu’na, Ankara’da bizim her sıkıntımıza koşan Daire Başkanımız Adem Biberoğlu’na, Eski Rize Valimiz Şimdi ki İç İşleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu’na, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’ya, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban’a, Hentbol İl Temsilcimiz Fevzi Nebiroğlu’na,Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan’a ve bizlere destek sunan bütün büyüklerimize, aynı zamanda kulüpte görev alan ve bu takımın başarısı için gece gündüz mücadele veren ekibimize, teknik heyet ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

  Bu Haberi Paylaş
  AddThis:
  Link:
  BB Kodu:
  HTML:
  Facebook Like:


  Yorum
  Henüz yorum yazılmamış.
  Yorum yaz
  Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  Oylama
  Sadece üyeler oylayabilir.

  Lütfen Üye olun ya da Üye girişi yapın.

  Henüz bir oylama yapılmamış.
  Atatürk ve Spor
  Üye Girişi
  Kullanıcı Adı

  Parola  Henüz Üye Değil Misiniz?
  Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

  Parolanızı Mı Unuttunuz?
  Buraya Tıklayın
  İSTANBUL HENTBOL
  İSTANBUL HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
  SPORTS TV  Kim Kimdir
  HENTBOLUMUZDA KİM KİMDİR
  YAZARLAR
  Şampiyona Takvimi
  Men's EHF Euro 2012
  Europa Championship
  in Serbia

  15-27.01.2012

  Women' EHF EURO2012
  Europa Championship
  in Netherlands

  2-16.12.2012

  Fair Play Türkiye
  TMOK FAIR PLAY
  GAZETEPORT
  HENTBOL PLATFORMU
  HENTBOL GELİŞİM PLATFORMU
  HENTBOL/FACEBOOK
  Hentbol Net

  TWITTER
  İDDİAA- HENTBOL

  ..:: Hentbol.Net - Hentbolun Gerçek Adresi ::.. .


  ..:: Hentbol.NET © 2002 -2013 ::..

  Son Yenileme 17.01.2013

  Bu sitenin Düzenlemesi,Bakım ve Barındırma Hizmeti 3TMEDYA Tarafından Sağlanmaktadır.