Ekim 23 2014 07:51:05
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Haber Kategorileri
· Forum
· Web Linkleri
· Resim Galerisi
· İletişim
· Arama
· Resim Galerimiz
Fair Play
Resimler
BU SİTEDE SIGARA İÇİLMEZ
Prof.Dr.Yaşar Sevim
YAŞAR SEVİM'İN ARDINDAN
Hentbol Yayınları
Hentbol
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 405
· En Yeni Üye: bekirargun
UYDUDAN HENTBOL
UYDUDAN HENTBOL PROGRAMLARI
ANTRENÖR DERNEĞİ
HENTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ
Desteklediklerimiz
Medyadaki gözünüz

BALIKADAM.ORG

PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİSİ

TAYYARHOCA.COM

Mersin Hentbol İl temsilciliği

ADANA HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

Eskişehir Hentbol İl temsilciliği

Doping Kont.Mrk.
TÜRKİYE DOPİNG KONTROL MERKEZİ
Değişenler..
BİLGİ BANKASI
 • Neden Hentbol.NET
 • Uar. Spor Kuruluşları
 • Olimpiyatlar''da Hent.
 • Dünya Şamp.-Erkekler
 • Dünya Şamp.-Bayanlar
 • Avrupa Şamp.-Erkekler
 • Avrupa Şamp.-Bayan
 • Avrupa Kupaları
 • EHF Şamp.Kulüpler
 • Hentbol''da İlkler
 • Dünden Bugüne MHK
 • Hentbol Yayınları
 • İYİ BİR HAKEMDE ..
  UNUTULMAYACAKLAR
  ÖZCAN ŞANDAĞ......MEHMET ÇAKIT......ÜMİT SÜMERTAŞ....NECDET ERÖZ.....ERGÜVEN MERKEZLİ.....RAMAZAN DEMİRCİ......GAFFAR OKKAN......MEHMET EMİN YÜCELER......HÜSEYİN MOR......FÜSUN CANAN......İSMAİL HAKKI KORKMAZ......OKTAR ELER......MEHMET ÖZTÜRK......SERDAR TOPUZ........MUSTAFA KEFKEF......FAYSAL ÇITAK......SÜLEYMAN ŞAHİN(İzmit-Hentbolcu)....ÜMRAN BOZKURT(K.Maraş-Hentbolcu)......ÜSTÜN DİNÇASLAN( Ankara-Antr)..... ALİ UZUN ..... BURCU YORGUN(İzm.Aliağa Bld.Sp.-Hentbolcu).....FATİH UYSAL.....MUHAMMET AÇICI(Bafra Antr)........İSMAİL DEMİRKUTLU(Kılıçoğlu toprak spor-Beşiktaş-Sporcu).........İLHAN DİNGEÇ (Kılıçoğlu toprak spor -Sporcu).........HAKAN İYİCİL (Kılıçoğlu Toprak Spor -Sporcu).......HAYRETTİN YURDAKUL( Kılıçoğlu Toprak Spor-İdareci)........MUSTAFA GÜVERCİN( Kılıçoğlu Toprak spor-Başkan).......AHMET YILDIZLAR (Kılıçoğlu Toprak spor-sporcu)...........KASIM ULUDAĞ (Uşak İl Hk.)........KAZIM IRNAK(Elazığ İl Hk.)........KENAN SÖNMEZ( Hatay İl Tms.)..........ATİLLA DAMLACI (Trabzon-Federasyon eski Yön.Krl.Üyesi)..........ŞEREF TUNCA (Eski federasyon Başkanı)..............ORHAN CÜRDANELİ........YAKUP ÇİCEK(14)BİNGÖL.........ŞEYHMUZ ALADAĞ(14)BİNGÖL...........PROF.DR.YAŞAR SEVİM...........DERVİŞ AKSOY (Hentbolcu-İzm.Bld.)..........FATMA CENGİZ (Hentbolcu Arcelil-İTÜ)..........METİN CİLDAM...............BEDRİ TELLİKURŞUN.............ŞAHİN GÖKTÜRK.................GÖNÜL ŞANDAĞ..............ÖZNUR ULUİŞDEN (11-Eskişehir)..................RAMAZAN TEMİZ YENİ BORNOVA SPOR KULÜBÜ HENTBOL SORUMLUSU...............ATİLLA BOSTANCIOĞLU...................ZÜRREV KESDİ.....................ONUR PINAR (Hentbolcu)........ SONER GENC (Hentbolcu- Özel İdare Spor kulubu)........SERDAR YERELİ.......BÜLENT KALKANLI (Antrenör-Sinop Eğt.S.K)........KEVSER ERMİN HENTBOLCU ESKİŞEKİR.................YAKUP DURMUŞ(09.08.2012)..............H.Tahsin ÖZDEMİR (İzmir - Tarişspor- Antrenör) ...............MAHİR ÖZATAĞAN (ANKARA CEBECİ SPOR SALONU SAĞLIK GÖREVLİSİ VE İL TEMSİLCİ YRD.SI)............. CETİN SEZGİN (zONGULDAK İL TEMS.)......... ERDOĞAN ÖZARMAN (Miili Hakem-Zonguldak)........(eksik isimler için ilginizi bekliyoruz)...
  40'A 2 KALA...
  Prof.Dr. Yavuz Taşkıran40’a 2 kala..

  Hentbol Federasyonu 4 Şubat 1976 yılında kuruldu. Başkan o zaman 27 yaşında olan Yaşar Sevim. Ardından Sedat Muratlı, İbrahim Selet, Şeref Tunca, Yavuz İmamoğlu, Serhat Bilgi, Günal Ensari, Tarık Cengiz, Bilal Eyüboğlu görev yaptılar. Sonuncu başkan görevini sürdürüyor. İki sene sonra 40. Yılı olacak THF’nin… Şimdiden hazırlıkların iyi yapılması gerekir.

  Hentbol ailesi sosyal faaliyetlerine son on yıl içinde başladı gibi. Hatırlıyorum, 20. Yıl kutlamasını Ankara’da yapmış, o günü yaşayanlar seramik plâketleri görmüşlerdi. 30’u geçtik. Ne zaman ve nasıl kutlandı, doğrusu bilmiyorum.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  HENTBOL SÜPER LİGİN YENİ TAKIMI KAYSERİ SPOR 2 TRANSFER YAPTI.
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN
  tayyarhoca@gmail.com –
  tayyarhoca@mynet.com
  0535 291 31 06- 0505 836 93 50


  Rainbow Kayseri Spordan çifte transfer

  Türkiye Hentbol Süper Liginde Kayseri’yi temsil edecek olan Rainbow Kayseri Spor Kulübü Çankaya Belediyesi Anka Spor Kulübü’nden sağ oyun kurucu Ömer SAVAŞ ve Pivot Mert HELVACIOĞLU’nu transfer etti.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  MİTHATPAŞA, İSMETPAŞA, VODAFONPAŞA!..
  Prof.Dr. Yavuz TaşkıranMithatpaşa, İsmetpaşa, Vodafonpaşa!..

  Futbol adamı Süleyman Seba’yı kaybettik. Cenazesine hemen her kulübün taraftarı katıldı. Efsane bir başkan idi. Şampiyonluklar, Kupaların kazanılması, mütevazı bir yaşam; ev, kulüp, stat arasında geçen bir ömür. 88 yılın sonunda, herkes için belki de hep anılacak bir yaşam öyküsü…

  Bu kayıptan sonra bazı noktalara dikkatinizi çekmek istiyorum...
  SPORDA DÜŞMANLIK VE KİN OLMAZ!
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN

  SPORDA DÜŞMANLIK VE KİN OLMAZ!


  Sevgili dostlar, öncelikle Ramazan Bayramınızı yürekten kutluyorum. Nice sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllar diliyorum. Bayramlarda dargınlıklar unutulur, küsler barışır, eski dostluklar yeniden oluşur. Kötülüğe, düşmanlığa kin tutmaya gerek olmadığını düşünüyorum. İnsanlar veya kurumlar arasında kırgınlıklar, dargınlıklar varsa, bunlar konuşarak halledilmesi gerektiğine inanıyorum.

  Bu yazımda spordaki kırgınlıklara değinmek istiyorum.

  DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  ARDEŞEN GSK’NIN RAKİBİ POLONYA!
  EHF Challenge CupArdeşen Gençlik ve Spor Kulübünün (GSK), Challenge Kupasındaki Rakibi Polonya Oldu.

  2014–15 Hentbol Sezonunda Ülkemizi Avrupa Challenge Kupasında Temsil Edecek Olan Ardeşen GSK’nın rakibi, Polonya Temsilcisi ‘Firmus AZS Politechnika Koszalinska’ oldu.

  Kura çekimi ile ilgili bir açıklama yapan Ardeşen GSK Basın Sözcüsü Ömer Faruk Zenginal, Avrupa Hentbol Federasyonu’nun Viyana’daki merkezinde çekilen kura sonucuna göre Polonya Temsilcisi ‘Firmus AZS Politechnika Koszalinska’ ile eşleştiklerini açıkladı.

  Zenginal, rakipleri ile ilgili detaylı açıklamayı daha sonra yapacaklarını ifade etti.
  BİR ŞAMPİYONANIN ARDINDA....
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN

  BUNDAN DAHA GÜZELİ NE OLABİLİR!


  Önceki yazılarımda vefa ve vefasızlıktan söz etmiştim. Birçok insanın vefasız olduğu şu günlerimizde vefalı çıkan insanlarımızda oluyor. Buna örnek verecek olursak, 21-28 Haziran 2014’de Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından Trabzon’da düzenlenen (ISF) Uluslararası Hentbol 2014 Dünya Liseler Şampiyonası’nda yaşadık.

  Bu şampiyonada Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala vefalı bir spor adamı örneğini verdi. Türk Hentbolu’na emeği geçen tam 22 spor adamını unutmadı. Bu şampiyonaya bizzat davet etti. Davetlilerden bazıları gelemezken, İstanbul, Eskişehir, Malatya, Antalya, Ankara ve diğer illerden gelen konukları en iyi şekilde ağırladı. Kısaca tam bir vefa örneği verdi. Kendisini yürekten kutluyorum.

  DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  DOĞA KOLEJİ VE ALMANYA DÜNYA ŞAMPİYONU..
  Tayyar Sümen'den TAYYAR SÜMEN
  tsumen@htgazete.com.tr-tayyarhoca@mynet.com
  tayyarhoca@gmail.com-0535 291 31 06-0505 836 9350


  DOĞA KOLEJİ VE ALMANYA DÜNYA ŞAMPİYONU..
  Türkiye Okul Sporları Federasyonu’nca Trabzon’da düzenlenen ISF Dünya Lise Bayanlar Hentbol Şampiyonası Üsküdar Doğa Koleji’nin, erkeklerde de Almanya’nın şampiyonluğu ile sona erdi. Antalya Muratpaşa Lisesi şampiyonluğu beşinci, Ankara Genç Osman Lisesi 6. ve Üsküdar Çengelköy Lisesi de yedinci sırada tamamladı. Şampiyonaya Spor Bakanlığı, Genel Müdürlük ve Hentbol Federasyonu’nda yetkililerin katılmadığı dikkatleri çekti.

  DOĞA KOLEJİ DÜNYA ŞAMPİYONU..
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN
  tsumen@htgazete.com.tr-tayyarhoca@mynet.com
  tayyarhoca@gmail.com-0535 291 31 06-0505 836 9350


  DOĞA KOLEJİ DÜNYA ŞAMPİYONU..
  Türkiye Okul Sporları Federasyonu’nca Trabzon’da düzenlenen ISF Dünya Lise Bayanlar Hentbol Şampiyonası Üsküdar Doğa Koleji’nin, erkeklerde de Almanya’nın şampiyonluğu ile sona erdi. Antalya Muratpaşa Lisesi şampiyonluğu beşinci sırada tamamladı.


  BAŞSAĞLIĞI
  Başsağlığı
  Bağlarbaşı'nın ve İstanbul Hentbolunun Değerli İsimlerinden OĞUZ TUNÇOK'u kaybettik.
  Tanrıdan Rahmet, sevenlerine sabır dileriz.

  BAŞSAĞLIĞI
  Başsağlığı

  THF Gözlemcisi Serdar Dikbaş'ın abisi Muhammet Dikbaş Vefat etmiştir.

  Merhum'a Tanrı'dan rahmet, DİKBAŞ Ailesine ve tüm sevenlerine sabır dileriz.
  BAŞSAĞLIĞI
  Başsağlığı

  Hentbolumuzun değerli isimlerinden Sevgili Müfit Ural'ın Eşi, Semrin Ural vefat etmiştir.

  Merhumeye Tanrı'dan rahmet, URAL Ailesine ve tüm sevenlerine sabır dileriz.
  SEZONUN DEĞERLENDİRMESİ...
  Tayyar Sümen'denTAYYAR SÜMEN
  tsumen@htgazete.com.tr


  NE KADAR VEFASIZLAR VARMIŞ!
  Sevgili spor dostları sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. “Vefa Fatih’te bir semtmiş” başlıklı yazım bayağı ilgi gördü. Birçok her tür meslekten kişilerden mesaj ve telefonlar aldım. Meğersem ne kadar dertli, ne kadar vefasızlar varmış. Vefasızlara sesleniyorum. Bu dünya kimseye kalmaz. Onun için lütfen vefayı elden bırakmayalım. Kötülükten, kinden kimse bir şeyler kazanmaz, aksine kaybeder. Bu dünyadan göçüp giderken, arkamızdan namert insan yerine çok vefalı kişiydi. Mekânı cennet olsun dedirtmek. Bunu dedirtebiliyorsak ne mutlu bizlere. Sevgili dostlar bu yazım yalnız hentbol olmadı. Hentbol dışında biraz voleybol, biraz atletizm ve iki cümle ile de basketboldan söz ettim.

  HENTBOLDA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK..
  Hentbola gelince değişen bir şey yok.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ERKEK HENTBOL TAKIMI BAŞARIYA DOYMUYOR
  Kamil Dikici
  Ünilig de Play off'a kalma başarısını gösteren Çukurova Üniversitesi Erkek
  Hentbol takımı 15-19 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya Akdeniz
  Üniversitesinde yapılan Üniversiteler 1. Lig Müsabakalarında tüm
  müsabakalarını kazanarak Şampiyon olmuştur.

  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  HENTBOL KULÜP BAŞKANI YENİDEN MAHALLE MUHTARI SEÇİLDİ
  Kamil DikiciZiyapaşa İzcilik Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gündeş'in yeniden Ziyapaşa
  Mahalle Muhtarlığına seçilmesi kulüpte büyük bir memnuniyet yarattı.

  Muhtarlık binasında kulübün yöneticileri, antrenörleri ve sporcuları Başkan
  Ahmet Gündeş'e "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...
  RAİNBOW KAYSERİ SPOR KULÜBÜ PLAY-OFF'DA...
  Hentbol HaberleriHentbol 1.Ligin de mücadele eden Rainbow Kayseri Spor Kulübü    21..Hafta da Ankara deplasmanında Hentbol   Spor  Kulübünü ilk yarısı 14-17    biten maçta 43-35  galip gelerek ligi lider bitirmeyi garantiledi.

  Amasya Taşova Spor Kulübünün Rize Gençlik Spor Maçını kaybetmesi ile birlikte aradaki fark 4’e çıkarak son maç öncesinde Rainbow Kayseri Spor Kulübü ligi lider bitirmeyi başardı.  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN....
  Atatürk ve Spor
  Üye Girişi
  Kullanıcı Adı

  Parola  Henüz Üye Değil Misiniz?
  Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

  Parolanızı Mı Unuttunuz?
  Buraya Tıklayın
  İSTANBUL HENTBOL
  İSTANBUL HENTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
  SPORTS TV  Kim Kimdir
  HENTBOLUMUZDA KİM KİMDİR
  YAZARLAR
  Şampiyona Takvimi
  Men's EHF Euro 2012
  Europa Championship
  in Serbia

  15-27.01.2012

  Women' EHF EURO2012
  Europa Championship
  in Netherlands

  2-16.12.2012

  Fair Play Türkiye
  TMOK FAIR PLAY
  GAZETEPORT
  HENTBOL PLATFORMU
  HENTBOL GELİŞİM PLATFORMU
  HENTBOL/FACEBOOK
  Hentbol Net

  TWITTER
  İDDİAA- HENTBOL

  ..:: Hentbol.Net - Hentbolun Gerçek Adresi ::.. .


  ..:: Hentbol.NET © 2002 -2013 ::..

  Son Yenileme 17.01.2013

  Bu sitenin Düzenlemesi,Bakım ve Barındırma Hizmeti 3TMEDYA Tarafından Sağlanmaktadır.